GLASUVA NA POMAČİ ......POMAK HALKININ SESİ
Uye olarak desteklerimizi sunalim.

Join the forum, it's quick and easy

Uye olarak desteklerimizi sunalim.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sırbistanda savaş yıllarında pomak (gorani)bir çocuk

2 posters

pomak - sırbistanda savaş yıllarında pomak (gorani)bir çocuk Empty sırbistanda savaş yıllarında pomak (gorani)bir çocuk

Mesaj tarafından Bratslav C.tesi Ocak 05, 2008 8:09 am

(savaş yıllarında çekilen bir fotoraf_ şimdi bunu niye attın normal bir çocuk diyeceksiniz bende ilk gördüğümde öyle düşünmüştüm ama bakışlarındaki sanki ve kendi milletine kızgınlık ve ne biliyim savaştan duyduğu acıyı ama aynı zamanda asilliğinide gösteriyormuş gibi gördüm sanki bana bakışları çok şey anlattı başka fikri olan yazsın lütfen biliyorsunuzki savaş yıllarında sadece boşnak kardeşlerimiz değil tüm müslüman slavlar hedef alınmıştır bu arada yapanlar farklı dil konuşan yada farklı ırkın mensupları değildi dikkat eidin hepsi aynı dili konuşuyorlar .lütfen müslüman slavları bir görelim bildiğimiz boşnak sitelerinin linklerini dost olarak yazabiliriz bize çok uzak değiller.dimi

pomak - sırbistanda savaş yıllarında pomak (gorani)bir çocuk After_the_war1_300
Bratslav
Bratslav
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Erkek
Yaşadığınız Yer - Doğum yeri : İstanbul-İstanbul
İşiniz : Memur
Ad Soyad & İme Prezime : mesut dayı
Sülale ismi : cevfirolf
Tesekkur : 7

Character sheet
Blog:

https://pomak.yetkin-forum.com

pomak - sırbistanda savaş yıllarında pomak (gorani)bir çocuk Empty Geri: sırbistanda savaş yıllarında pomak (gorani)bir çocuk

Mesaj tarafından pomaklar.com C.tesi Ocak 05, 2008 11:48 am

Dediklerinde haklısın.Kosovada ben bulundum 11 ay dolaştım oralarda Goran (pomak) kardeşlerimizin köylerine gittim inanınki çok ücüzü.Sırp ,arnavut ,türk köylerinede gittim hepsi aynı durumdaydı hepsi yakılmış yıkılmıştır.
Ordan çıkardığım sonuç savaşın kazanan tarafı olmadığıdır.Tek kazanan taraf egemen güçler bir avuç elit kesim.Yoksa halka baktığında hepsi mahfoluyor.Bunun için dostluk köprülerini ne olursa olsun yıkmamak gerekir.Bizi birbirimize düşürmek isteyecekler olmuştur oluyor ve olacaktırda.İnadına barış ,dostluk ve kardeşlik diyebilmeiliyiz.Bu resimden çıkaracağımız en önemli ders bu olacaktır.
Dünya renkler bahçesidir.Bu bahçede herkez kendi rengiyle dostça kardeşçe yaşamak zorundadır.Yoksa yukardaki resmin karelerini herzaman çekecek ortam bulunur.
pomaklar.com
pomaklar.com
Admin
Admin

Erkek
Yaşadığınız Yer - Doğum yeri : Pomakistan
İşiniz : Yazar,araştırmacı),Siyaset
Ad Soyad & İme Prezime : Pomaklar.com
Tesekkur : 42

Character sheet
Blog: test

http://pomaknews.com