GLASUVA NA POMAČİ ......POMAK HALKININ SESİ
Uye olarak desteklerimizi sunalim.

Join the forum, it's quick and easy

Uye olarak desteklerimizi sunalim.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomak Derneği Üyeleri ile Abdülhalim Dede nin Porgramı

2 posters

Pomak Derneği Üyeleri ile Abdülhalim Dede nin Porgramı Empty Pomak Derneği Üyeleri ile Abdülhalim Dede nin Porgramı

Mesaj tarafından pomaklar.com C.tesi Ara. 15, 2007 6:53 pm

Not;Yunanistan'ın Delta televizyonunda Pomak derneği kurucuları ve Abdulhalim Dede'nin programı.
pomaklar.com
pomaklar.com
Admin
Admin

Erkek
Yaşadığınız Yer - Doğum yeri : Pomakistan
İşiniz : Yazar,araştırmacı),Siyaset
Ad Soyad & İme Prezime : Pomaklar.com
Tesekkur : 42

Character sheet
Blog: test

http://pomaknews.com

Pomak Derneği Üyeleri ile Abdülhalim Dede nin Porgramı Empty Geri: Pomak Derneği Üyeleri ile Abdülhalim Dede nin Porgramı

Mesaj tarafından masku Paz Ara. 16, 2007 9:07 pm

Yunanistanda olsun bulgariyada olsun turkiyede olsun gercek anlamiyla pomak derneki kurulsa maddi manevi ilk destekcisi olabilirm ama bu adamlar icin degil. Yunan musulumani olmak isteyenler bu dernege uye olabilir!!! Nerde bagimsiz dernekeler nerde yokkkkkkkkkkkkkk
ostanite s zdrave

En son POMAK tarafından Cuma Haz. 27, 2008 1:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Yazidaki uygunsuz cumleler yönetim tarafindan silinmistir.)
masku
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek
Yaşadığınız Yer - Doğum yeri : Smolyan- Çanakkale
İşiniz : Avukat
Ad Soyad & İme Prezime : isminiz
Sülale ismi : Sülale ismi
Tesekkur : 0

Pomak Derneği Üyeleri ile Abdülhalim Dede nin Porgramı Empty Geri: Pomak Derneği Üyeleri ile Abdülhalim Dede nin Porgramı

Mesaj tarafından pomaklar.com Paz Ara. 16, 2007 9:31 pm

Öne surulen tezler hakkinda elbette size katılıyorum.Sitemiz Yunan müslümanlığını savunmuyor,Bulgar müslümanlığınıda ve Pomaktürkü tezinide.
Biz Pomakız Sadece Pomak.
Yanlız destek veriririm demişsiniz bu güzel birşey ,peki ilk öncü olmak için öne çıkacaklardan birileride neden siz ,biz olmayalım.
Hep yapılsın desteklerim noktasında kalalım.
Yapalım destek isteyelim ,bana göre doğrusu bu.
Teşekkürler.

En son POMAK tarafından Çarş. Tem. 09, 2008 4:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
pomaklar.com
pomaklar.com
Admin
Admin

Erkek

Character sheet

Mesaj tarafından pomaklar.com Perş. Mayıs 22, 2008 2:52 pm

Yukardaki ilgili video nun mesaj bölumunde ilginc tartisma notlarini aktarmak istiyorum.Buraya aktarilan mesajlar orada mesaji yazani baglar.
pomaklar.com
pomaklar.com
Admin
Admin

Erkek

Character sheet

Mesaj tarafından pomaklar.com Perş. Mayıs 22, 2008 3:04 pm

kaan12003 (5 months ago)
Arkadaslar pomaklarda bir türk boyu türkmenler avsarlar yörükler gibi .

exipnos99 (1 month ago)
Türk soyundan gelse Türkçenin benzeri bir dil konuşması lazımdı pomakların. Pomaklar ile Türkler uzaktan bile akraba değiller.

exipnos99 (1 month ago)
Pomaklar Türk değildir. Hiçbirzaman değillerdi, hiçbirzaman olmayacaklar. Pomatsite ne sa turki, ne bea nikouga, neşti ste stanat turki. ΟΙ ΠΟΜΑΚΟΙ ΔΕΝ!! ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΡΚΟΙ, ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ!!! ΤΟΥΡΚΟΙ. ΟΙ ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΜΙΣΘΟΜΕΝΟΙ ΤΗΣ ΘΡΑΚΗΣ, ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΛΕΜΟ ΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΠΟΜΑΚΟΥΣ.

deadmicrob (1 month ago)
pomaklar orta asyadan gelmedir ve hepsi türk soyundandir. orta asyadan goc baslayinca once anadoluya ordan sonra balkanlara yerlesmislerdir.Bu arada provakosyon yapmaya calısan arkadaslar var lutfen aldirmayin bu arklara.

exipnos99 (1 month ago)
Pomak dili bir slav dilidir. Türkçe bir Ural-Altay dil gurubuna ait bir dildir, Türkçenin kökeni orta asyadır, pomakça güney rusça dil gurubuna aittir.
Sevdiğim birkaç söz.
1) Bir milleti yok etmek istiyorsan önce dilini yok etmelisin (Çin atasözü)
2) Özünü, kimliğini reddeden bizden değildir. (Hz.Muhammed s.a.v.)

exipnos99 (1 month ago)
Ben bir pomakım ve bununla gurur duyuyorum. Küfürlerine küfür ile karşılık vererek kendi seviyemi düşürmem. Ne de olsa biz pomaklar binlerce yıldır Avrupalıyız. Yaşasın POMAKLAR.

SANDOKAN216 (3 weeks ago)
exipnos99 sen de daskalosmusun?

exipnos99 (3 weeks ago)
Hayır Daskalos değilim. Ne demek istediğini anladım. Ben HİÇBİR devlet veya kişiden maaş almıyorum. Bence fikir ve düşüncesini satan insan vücüdunu satan fahişeden çok daha aşağı bir yaratıktır. Ama Yunan devletinden maaş alanlar satılık oluyorsa yabancı bir devletten maaş alıp propaganda yapan 10 kez satılıktır. Yanılıyormuyum?

iskecelimurat (2 weeks ago)
Özünü, kimliğini reddeden bizden değildir. (Hz.Muhammed s.a.v.) BAŞKA SÖZE GEREK YOK.

exipnos99 (2 weeks ago)
Pomaklar ve Türkler dosttur. Tarihten gelen bu dostluk hiçbirzaman değişmeyecek. Ama Pomakları Türkleştirmeye çalışmak çok büyük bir yanlış. Bu bir çeşit soykırımdır. Bizim Türklerden tek isteğimiz bizi olduğumuz gibi, yani pomak olarak kabul etmeniz. Dilimizi, kültürümüzü ve kimliğimizi korumamıza köstek değil yardımcı olmanız. Ki TC dış politikasının amacı asimile etmek, korumak değil.

SANDOKAN216 (2 weeks ago)
exipnos99 unutma ki musluman muslumanin kardesidir.Turkler de musluman olduguna gore pomaklar ve TURKLER kardestir.

exipnos99 (1 week ago)
Kısaca soruna soruyla cevap vereyim,kendin cevaplarsın.Hangisi satılmış pomaktır.
A)Pomak derneği kurup pomak olduğunu açıkça söyleye pomaklar.Hem devletten hem bunu destekleyen işadamlarından gizli ekonomik yardım alıyorlar.Pomak kültür ve kimliğini korumaya ve devam ettirmeye çalışıyorlar.
B)Pomak olduğu halde Türkçülük propagandası yapanlar,Konsolosluktan gizli maaş alıyorlar,Pomaklar üzerinde baskı kurarak,tehtid ile Türkleştirmeye çalışıyorlar.
Sence hangisi daha çok satılmış A mı B mi?

SANDOKAN216 (1 week ago)
kisacasi sen bu 2 satilmis pomak gencini dektelliyorsun.acaba onlarin ne mal oldugunu biliyormusun?iste boyleleri yan devletten para alip diger musluman kardeslerimizi yunanlilara satiyorlar.

exipnos99 (1 week ago)
Önceki mesajımda da söylediğim gibi, benim için para karşılığında fikrini satan insan, vücudunu satan fahişeden daha aşağılıktır. Pomak derneğinin kimlerden ekonomik yardım aldığını tahmin edebiliyorum ve katılmıyorum. Ama unutma ki ortada bir çeşit savaş var. Türk derneklerinin de kimlerden yardım aldığını tahmin ediyorum. Bu yüzden asıl satılmış insanlar, pomak olup milliyetini satan insanlar. Yani pomak olduğu halde para için, Türkçülük propagandası yapan pomaklardır.Aşşağılık satılmışlar!

http://uk.youtube.com/watch?v=B2hc2fr6KVc&feature=related
pomaklar.com
pomaklar.com
Admin
Admin

Erkek

Character sheet